| anonim_4396 a întrebat:

Prietena mea are niste scurgeri maronii care miroase putin a spus. A avut inainte de mentruatie si acum dupa menstruatie are iar. Imi puteti zice ce poate avea. Multumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
8 răspunsuri:
| LostInBubble a răspuns:

Poate este si o dereglare hormonala care se poate trata cu anticonceptionale...

| Anonymus1234 a răspuns (pentru LostInBubble):

Deci nu ar putea fi insarcinata?

| LostInBubble a răspuns (pentru Anonymus1234):

Nu.

| Aeerdnaaa a răspuns:

Stai asa.tu e ce stai sa o mirosi pe prietena ta fix acolo?straight face

| Anonymus1234 a răspuns (pentru Aeerdnaaa):

NU laughing mi-a spus ea ca acea scurgere doar miroase putin

| Anonymus1234 a răspuns (pentru Aeerdnaaa):

Nu laughing mi-a spus ea chestia asta

| Anonymus1234 a răspuns (pentru Aeerdnaaa):

Nulaughing ea mi-a spus ca miroase

| Aeerdnaaa a răspuns (pentru Anonymus1234):

Du-te la ginecolog cu ea.Vezi ce se intampla.Nu te lua dupa ureche.