| anonim_4396 a întrebat:

Recent mi-a aparut ca un fel de bubita pe penis in partea de jos, fix unde se termina firele de par de crescut. Nu ma doare si nici nu ma deranjeaza, este foarte mic. Vreau sa precizez ca nu am avut niciun act sexual pana acum, am 15 ani. Este de culoare alba.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| SPECTOGRAFIE a răspuns:

Probabil ți-a apărut coșul de la epilat. dă cu o cremă de gălbenele.