| Ele85 a întrebat:

sa nu luati intrebarea in ras deci am o problema cand Fac pipi ma Doare Coaiele de la ce este P. S eu nu prea beau apa adica nu prea imi place apa si beau mereu nu mai Pepsi Si Coca Cola?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

De testicole ai auzit? dar de medic?
Continua sa bei coca cola si vei vedea ca in scurt timp vei posta problemele aparute ca baiatul nu serveste apa.
Adreseaza-te medicului si cu asta rezolvi problema ta.
O zi bunahappy

| Goonies a răspuns:

Cred ca e de la gramatica.

| Gogoasa24 a răspuns:

Incearca sa pui gheata pe ele

| Andreime a răspuns:

Off Romana astastraight face. Cand o sa scrii corect oamenii te vor lua in serios:

Salut TPU, va rog sa nu luati intrebarea in ras deci am o problema cand Fac pipi ma dor testiculele de la ce este P. S eu nu prea beau apa adica nu prea imi place apa si beau mereu nu mai Pepsi Si Coca Cola?

1 sfat: renunta la pepsi si la cola vrei realiza ca iti fac mult rau pe viitorwinking

| WilderNeg a răspuns:

Is sparte

| Domiy a răspuns:

Du-te la doctor, si nu mai bea atata cola!laughing si fii mai atent la gramatica si spune testicule in loc de.....Succes!

| nelufcsb1234 a răspuns:

Ai branza la organul genital