| AndreiPlaysMCPE a întrebat:

Sunt cam mic de înălțime îmi puteți da cateva sfaturi cum să ma înalț.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| matrix100 a răspuns:

Daca esti la varsta frageda si mai esti in crestere asa cum ti s-a mai raspuns practica astea 2 sporturi: inot si baschet. Da rezultate. Succes

2 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Ce varsta ai? si ce inaltime? practica si tu inot/baschet.
Ori poti cere sfatul unui specialist.
Un an nou fercit sa ai happy

| Forin_Urk_1995 a răspuns:

Baschet, inot!