| Winstern a întrebat:

Va rog raspundeti urgent!
Am incercat sa ma sinucid, am gasit o metoda mai usoara fara durere, AM BAUT LICHID DE SPALAT GEAMURI, si acum regret, mi se poate intampla ceva?
Scuze categorie!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| InoueOrihime a răspuns:

Nu o sa patesti nimic, stai calm. Nu are ce sa ti se intample+ daca era sa fie asa, pana acum erai mort. Si nu trebuie sa te sinucizi, mereu o sa fie un nou inceput, moarte nu este o optiune. :/ happy Stand up, be strong.

10 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din ce oras esti?

Răspuns utilizator avertizat
| TrolFrezze a răspuns:

In primul rand nu merita sa te sinucizi in al doilea rand nu patesti nimic

Răspuns utilizator avertizat
| coco112 a răspuns:

Esti cam prost, fara suparare nu e nevoie sa te sinucizi indiferent care ar fi motivul
eu sper sa nu patesti nimic, dar pe viitor gandeste te de 2 ori la ceea ce vrei...

| Opersoanasimpla a răspuns:

Nu cred, de ce naiba ai vrut sa te sinucizi? mereu e un nou inceput nu-i nevoie sa iti iei viata, viata este cel mai important lucru pe care il avem oamenii.

| Marin_Oana_1992 a răspuns:

Bun.dar dc ai incercat sa o faci?

Răspuns utilizator avertizat