| anonim_4396 a întrebat:

Salut TPU, vreau sa stiu niste calmante care nu fac parte din grupa benzodiazepinelor, care sunt sedative si promoveaza somnul.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
| Valentino91 a răspuns:

Depinde ce problema aveți as sugera sa mergeți la farmacie sa întrebați. Si calmantele va poate provoca reacții adverse.

| L213A a răspuns (pentru Valentino91):

Sufar de anxietate

| timidu89 a răspuns (pentru L213A):

Nu se potda fara reteta. Ai psihiatru banuiesc? Daca nu poti dormi deloc, atunci Anxiarul te poate ajuta.

| jackspintecatoru23 a răspuns:

Cum esti pe discord ca te ajut eu

| L213A a răspuns (pentru jackspintecatoru23):

? mdcla Lucv✨#0001

mdcla = cu litere mari

| jackspintecatoru23 a răspuns (pentru L213A):

Nu merge

| jackspintecatoru23 a răspuns (pentru L213A):

Janchi#1241 asta sunt eu da mi add