| galaxys4 a întrebat:

Vreau sa va intreb daca este ok ca am penisul putin curbat spre stanga. Daca nu este bine, imi puteti spune cum sa remediez aceasta "problema"?
Mentionez ca am 17 ani.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| SkyPilot a răspuns:

Daca este doar putin curbat, nu ai nici o problema. Citeste in acest link ce ar fi de facut:
http://ro.nocurvature.com/

| Doctorfishadi a răspuns:

Salut!
Cred ca este din cauza pozitiei din pantaloni. Daca zici ca-i spre stanga, fa in asa fel incat sa il pui sa stea mai tot timpul pe dreapta.Se mai intampla...ar trebuii sa se indrepte inapoi in cateva saptamani maxim.
Te salut,
Adrian!