| valy01 a întrebat:

Stiu ca o sa vi se para ciudata intrebarea, dar astept raspunsuri fara jigniri.Stie careva din ce cauza am penisul curbat stanga? Imi va afecta viata sexuala? Stiti cum sa remediez aceasta problema? Va multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| alexutza222 a răspuns:

Este normal. Nu toaa lumea are penisul drept poate fi curbat spre stanga sau spre dreapta.
Nu e asta o problema. Unele fete pot si chiar bucuroase cu forma asta de penis, stimuleaza mai usor punctul G.

7 răspunsuri:
| kurinkita a răspuns:

Se numeste stangapenisita. E o malformatie a penisului des intalnita, care de obicei se rezola prin operatie. Mult succes.

| mihai69 a răspuns:

Din cauze naturale. Fără operație, nu prea ai cum să-l îndrepți.
Și nu e nevoie de asta, decât dacă nu cumva e strâmb în asemenea hal, că o intromisiune normală ar fi imposibilă.
Nu îți va afecta nici viața sexuală, dacă nu e exagerat de curbat.

| Emilian65 a răspuns:

Faptul ca penisul tau este curbat spre stanga, nu te impiedica sa ai o relatie normala cu o fata. Unele fete chiar vor baieti cu penisul curbat pentru a le satisface mai intens.

| Florentina9210 a răspuns:

Depinde si gradul de deviatie, daca este ceva vizibil eu zic ca ar trebui tratat chirurgical. Daca este foarte putin vizibil, eu zic ca nu e nimic in neregula. Cine te place, te place asa cum esti!

| EneCristian a răspuns:

Vezi ca trebuie sa dai din dreapta daca ma intelegi si mai usor cu miscarile alea violente ca dupa aia ajungi cu el la 90 de grade si ai pus-o o dai din lateral.( glumesc e normal si nu ai de ce te stanjenii ba chiar poti sa glumesti pe treaba asta ai maciuca mai pe lateral)

| valy01 explică:

Problema e ca se observa si deviatia e de 30-35 de grade cred.

| valy01 explică:

Multumesc de raspunsuri.