| Ch3ls3a91 a întrebat:

Vreau si eu niste remedii naturale pentru tratament la unghie incarnata..mai exact la un granulom..am fost operat de doua ori si chiar nu mai vreau..cat mai multe remedii naturale va rog. Ofer FUNDA!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| anonimg a răspuns:

Nu cunosc tratament natural; in afara de acela care mi l-am facut eu singur acasa cu unghiera, rezolvand problema in decursul a mai multor luni, si intotdeauna dupa dus, atunci cand unghia devine mai moale.
In cazul tau, as apela la alti medici. Cei din Bucuresti imi par a fi mai experimentati. Poate merge acolo chiar cu trimitere la medicul de familie. Dar nu sunt sigur de asta. Poti incerca.