| amluatcaprafoarterausimadoarecapu a întrebat:

Salut tuturor. Am o problema care ma paste d vreo 2 luni.
In ultimile 2 luni am avut o problema, uitandu-ma la tv dintr-o data ma intapat in dreptul inimi in momntul acela am avut si o ameteala dar a fost din cauza vitamini D. I-am spus mamei si ia a zis sa metgem la doctor. Aceasta poveste s-a intamplat in Anglia.
Am fost la doctor, am facut analizele si o cardiograma la inima.
Eu in tot timpul acesta ma gandeam ca eu sunt bolnav de inima.
Nu puteam sa-mi scot din cap tanpenia aceasta.
Am fost sa-mi zica raspunsul. Prima data a inceput cu analizele.
A zis ca analizele sunt bune nu e nimic in neregula, dar ca am nevoie de vitamina d. Dupa aia a inceput cu cardiograma, a zis ca buna, tensiunea la fel. deci nicio problema cu inima.
Dar eu tot cred ca am probleme, nu pot sa-mi scot din cap.
ajutati-ma va rog frumos ce sa fac.

spuneti-mi la ce sa ma gandesc.

va rog frumos raspundeti

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
daca esti nesigur pe rezultatele oferite, incearca sa auzi si parerea unui alt medic, ii zici ce te supara fara sa ii zici ca ai facut un consult si analize, si auzind si a doua varianta poate te obisnuiesti cu ideea ca nu ai nimic, asta in caz ca iti va zice ca nu ai nimic.
trebuie sa gandesti pozitiv/trebuie sa te autosugestionezi/sa te uiti in oglinda si sa ii multumesti celui de sus ca tu esti sanatos..incearca, nu costa bani. vointa trebuie sa aihappy
O seara bunahappy