| poiuytrewq a întrebat:

un prieten de al meu are un neg si m-a rugat sa il ajut, cum poate scapa de acel neg?[funda]

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
3 răspunsuri:
| deusfarm a răspuns:

Duofilm solutie - intreaba la farmacie

| EvangelineLovin a răspuns:

Exista solutii la farmacie care arde negul si nu e scump.

| Mihaela85 a răspuns:

Stiu pe cineva care a folosit http://www.vegis.ro/unguent-negi-clavusal-10ml-FAV4007--p488182.html si a fost multumit. bafta