| KALASHER a întrebat:

Am un prieten care a făcut schimb cu telefonul lui pe un iPhone 4s! Nu demult și-a dat seama că nu poate face nimic cu el deoarece nu are Apple id-ul și m-a rugat să-l ajut! Ofer fundă

Răspuns Câştigător
| Celcareajuta a răspuns:

Daca e blocat in iCloud nu are ce sa ii faca din pacate. E blocat din baza de date a Apple. Deci indiferent cum il resoftezi nu o sa ia activarea. Am inteles ca pe iPhone 4 se poate rezolva dar il transforma in iPod.