| FumeZ sEnTimEnTe a întrebat:

vreau foarte mult persing in buza de jos, imi doresc enorm de mult! as dori saami spuniti oare e dureros! si cit cam costa sa pui asa frumusete? mersi mult :*

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
Abh
| Abh a răspuns:

Asa cum spunea si Kongriket, aspectul exterior al persoanelor cu pierce aduce a ceva din sfera animala, imi pare rau sa-ti spun asta dar eu cand vad pe strada tineri cu pierce in buza, in nas sau in sprancene am un sentiment ca persoana respectiva nu e serioasa deloc.

mira
| mira a răspuns:

Chiar nu mai ai alte aspiratii? Cum sa spui ca iti doresti"enorm"asa ceva? Sigur ca doare. Exista si riscul unor infectii foarte periculoase.

kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Pentru tine dragă nu costă nimic.
Vino la mine... belciuge am, bormaşină am şi am şi drujbă.
Promit că nu doare!
Efect garantat, frumuseţe de belciug de vacă direct în buza-ţi.

| craniul a răspuns:

Unii isi dau gaura intre prieteni o data si un baiat de la mine din clasa au persing in buza de jos si 2 in urechehee hee