| ionutcosmin1996 a întrebat:

Salutare. Acuma 2 zile m-am trezit cu o durere foarte mare la genunchiul de la piciorul drept mai ales atunci cand il indoi. Durerea este localizata in partea stanga, la exteriorul lui, si doare extrem de tare cand i-l indoi si mai ales dimineata. Eu am iesit afara pentru ca aveam ceva de munca, iar durerea a disparut. Insa, mereu apare daca stau si mai ales dimineata cand ma trezesc. Daca-mi puteti da un sfat v-as fi foarte recunoscator. De spital nu-mi mai spuneti. Abia ce m-am recuperat dupa o opertie de apendicita si deja mi s-a luat -_-

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| lovemeoana a răspuns:

Poate ca ai calcat stramb. mai bine mergi sa faci o radiografie :*