| radu7osanu a întrebat:

Salutare,am 15 ani si 1.90 m,ma poate cineva ajuta cu niste sfaturi pentru a ma opri de crescut in inaltime!? Va rog mult, vreau sa fiu normal!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| c0ntsimplu a răspuns:

Iti lipseste cumva o mana sau alta parte a corpului?
Nu!
Deci esti destul de normal, profita de inaltimea ta!

| radu7osanu explică (pentru c0ntsimplu):

Multumesc mult de incurajare, o sa tin cont de sfatul tauwinking

5 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Nu poți opri creșterea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti destul de mare, cat vrei sa fi mai mare decat usa?

| BogdanDediu a răspuns:

Mai bine te apuci de baschet!

| SatanicBear a răspuns:

Se poate doar cu operatie. care costa.
Oricum, probabil n-o sa mai cresti mult. In plus, te poti apuca oricand de baschet. happy