| anonim_4396 a întrebat:

Salutare, am sa fiu direct ca am nevoie neaparat de ajutor.
Am 18 ani si am un penis de 13 cm, mie nu mi se pare normal, acum nu stiu, am 1.90 inaltime si 75 kg, eu zic ca e foarte mic, ma puteti ajuta cum as putea sa il maresc.
Fara manuela sau sa fac sex cu una ca degeaba.
Poate am eu vreo problema sau ceva, doresc daca se poate seriozitate.
Multumesc anticipat!
Am selectat categoria aceasta fiindca nu stiu unde s-ar potrivi, ma scuzati daca nu am selectat unde trebuie.

10 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Din pacate, un penis de 13 cm este un penis mic, dar nu mai poate creste acum, pentru ca, procesul lui de crestere s-a incheiat la 16 ani.
Poti in schimb, sa inveti tehnici de satisfactie, ca sa il ajuti pe mititel, cand vei ajunge sa faci sex cu o fata si sa vrei sa o satisfaci.

| corbulalbrosu a răspuns:

Marimea ta fizica : privind inaltimea, greutatea, culoarea ochilor sau a parului, precum si dimensiunea penisului tau sunt conforme cu informatia genetica transmisa de catre parintii tai prin intermediul cromozomilor care au format ADN-ul tau. Si exact la fel cum este IMPOSIBIL sa fie modificata inaltimea ta, culoarea ochilor tai, sau marimea ori forma urechilor, a palmelor sau marimea labei piciorului, tot la fel este cu totul IMPOSIBIL sa fie modificata si dimensiunea ca lungime si grosime a penisului. Chiar si cu ajutorul tehnologiei medicale avansate existente la ora actuala! Vei fi nevoit sa te multumesti cu ceea ce te-a dotat natura fiindca tu te poti considera ca facand parte dintre cei ''norocosi'' fiindca cu un penis de 13 cm vei reusi sa satisfaci sexual majoritatea femeilor. Multa sanatate!

| MihaiNicu23 a răspuns:

Pana pe la 21 de ani mai are timp sa reasca si stai linistit conform unor studii pentru femei nu prea conteaza marimea atataa timp cat e mica si jucausa.

| SkandallKamataru a răspuns:

Trage de el.

| Romanul86 a răspuns:

Sex Power – Supliment pentru stimularea erectiei, nu are reacții adverse sau contraindicați. Nu contează cât îl ai ci cât te ține.

| Anonim9114562123 a răspuns:

Cumpara-ti un gel de marire a penisului precum Titan Gel.
P.S: Ai postat in categoria buna, tine de sex intrebarea ta.
Succes!

| anonim_4396 explică (pentru Anonim9114562123):

Am inteles, si tu ce zici, crezi ca va functiona?

| Anonim9114562123 a răspuns (pentru anonim_4396):

Da, cauta pe internet un gel anume, pe urma recenzii pe Google, iar daca sunt in mare parte pozitive, iti sugerez sa incerci si tu.

| eliancodrut a răspuns:

Da, este putin cam scurt. Dar daca are grosime, este bine, deoarece partea excitabila a vaginului este in prima jumatate de la intrare. Apoi trebuie sa-ti alegi si pozitia. Pe net sunt date pozitii care asigura o penetrare mai adanca.
Si sa nu uiti ce spunea un batran profesor de la medicina care, la predarea despre actul sexual spunea: "Actul sexual se face cu limbaaa, cu degetul si cu...
Dar o studenta mai nerabdatoare sare si spune: si cu p... domn' profesor. Daa, daaa, mi-aduc aminte, ii raspunde profesorul"

Ca incheiere vreau sa-ti spun ca eu cunosc un tanar de 28 de ani, care are un penis destul de gros, dar numai de 12 cm lungime. El este multumit. Este multumit, ca este gay pasiv.laughing

| Tovarasul a răspuns:

Uite unde erai ironia laughing. eu am 168 cm in inaltime, tot 18 ani si il am de 17x14 - dar merge spre 18 cm