| Voicu_Robert_1996 a întrebat:

Salutare. Am o problema la sfarcul din partea dreapta, Este tare la atingere, dilatat si dureros in acelasi timp cand il ating, adica cand ating sfarcul simt ceva tare si dureros acolo, mentionez ca am 14 ani aproape 15, este ceva normal cauzat de pubertate? Sau poate fi cancer la san, am avut cateva cazuri de cancer in familie, printre care se numara si cancerul de san (la bunici si strabunici)
Rog seriozitate,

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate e ginecomastie.

| Ali29 a răspuns:

Cred că este o problemă serioasă si ar trebui să mergi la doctor.