| Anonimboy111 a întrebat:

Salutare am o problema ma doare urechea dreapta, cred ca m-a tras curentu deoarece eu mereu stau cu geamult deschis in masina fix pe partea dreapta ieri nu ma doarea urechea doar o aveam infundata astazi a inceput durerea, am bagat picaturi si parca m-a mai lasat putin, am o rana inauntru dar durerea este mica dupa mare si tot asa, ce sa fac sa-mi treaca? va rog ajuta ti ma(16 ani)

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Mergi la medic.E interesant ca la alte popoare nu exista acest curent care te imbolnaveste.

| TheGentleman a răspuns (pentru dullcat):

Mi-am adus aminte de o carte pe tema asta: O sa te traga curentu

https://carturesti.ro/carte/o-sa-te-traga-curentu-496540404

big grin

| dullcat a răspuns (pentru TheGentleman):

Ce fain. Poate o cumpar cadou pentru parinti.laughing