| Kalibru21 a întrebat:

Salutare.As dori sa stiu cum slabesc repede deoarece mai este putin pana la scoala si am cam luat in greutate. Ce exercitii imi recomandati ce dieta sa tin? Va multumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| chelie91ptm a răspuns:

Du-te si alearga in parcuri si dimineata bea citronada cu lamaie

1 răspuns:
| AndreiRevine a răspuns:

Pai...uite cum am slabit eueram foarte gras si toti ma strigau grasu,la un momendat mau atras fetele,am avut ambitie,n-am mai mancat carne,fara sucuri,fara dulciuri,sport,si uite ca am slabit! Succes,o da si fara apa minerala, eram sa uit fiindca nu beau! Succes, pa pa!