| SkittSaysWtf a întrebat:

Credeti ca daca alerg 30 de minute pe zi + o alimentatie sanatoasa pot slabi 1 kg pe saptamana? :]
Multumesc, funda.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Pumma09 a răspuns:

100%. Dar depinde cand alergi cele 30 de minute. Cel mai bine e sa alergi dimineata.

8 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Mișcarea fizică zilnică și o alimentație săracă în calorii a ținut sănătatea în picioare!
Trebuie să facă parte din viața ta.
Pa, pa.

| olian a răspuns:

Da poti dar sa te ti de treaba.

| BluLăvzIu a răspuns:

Nuu.Fara suparare.Dar este cam...imposibil.Poate 1 kg in 2 saptamani.Dar daca vrei sa slabesti un kg intr-o saptamana, va trebui s aalergi 1 ora si 30 de min pe zi sa nu mai mananci dupa ora 5, 6 si fara paine. Daca vrei sa faci asta,sa slabesti un kg intr-o saptamana, s-ar putea sa ai niste probleme de sanatate, Crede-ma am incercat. Funda?

| BluLăvzIu a răspuns:

Daa,dar e adevarat ca depinde cand le alergi, dimineata sau seara mai bine.Si incearca sa mananci sanatos pana in ora 5 6 si fara prea multa paine. Funda?

| BluLăvzIu a răspuns:

Sorry ca am spus lucruri total diferite de 2 ori al 2 lea este corect

| BluLăvzIu a răspuns:

Sorry ca am raspuns de 2 ori(lucruri total diferite0.Al doilea este corect

| BluLăvzIu a răspuns:

Al 2lea raspuns este corect

| ღÐιαnαღ a răspuns:

Dahee hee dar sa ai grija ( adica, dupa ce slabesti sa nu te apuci iar... icand ca ai slabit) sper ca te-am ajutat. funda? big grin PS: asa am slabit si euwinking