| T30D0RA a întrebat:

Daca alerg de 4-5 ori pe saptamana, cam cate minute trebuie sa alerg pentru a slabi?

Răspuns Câştigător
| Marii a răspuns:

Incepe putin cate putine, azi alergi 10 min, maine 20 si tot asa pana iti cresti si rezistenta. Cam intr-o luna sau chiar mai putin se vor vedea rezultatele. happy

11 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

In jur de 30 de minute daca alergi alert si 45 de minute daca lergi in pas de mars.

| Live.Laugh.Love a răspuns:

Depinde... eu alerg cam 45 de min si pentru mine, este bine happy. tu poti sa alergi 30 de minute, la inceput, apoi din ce in ce mai mult [ cat poti - pana transpiri etc ]. ar fi bine sa alergi in parc... undeva aproape de unde poti bea apa dupa. [ apa sau suc; limonada; de ce ai tu pofta atunci ] succes
* trebuie sa alergi pana cand crezi ca nu mai trebuie

| dot a răspuns:

Depinde de organismul tau.eu alerg in jur de 2 ore...cam 9km pe zi si se vede diferenta. incearca, vezi cum te simti, cat transpiri ...si fa-ti singura programul

| Alexandra. a răspuns:

30 min/zi o saptamana. Deja, a doua saptamana poti 1 h/zi.winking

| lexy22 a răspuns:

50-40 pentru ca ar trebui in fiecare zi sa alergi

| andreeasim1 a răspuns:

Cam 30 min. La inceput mai putin iar apoi din ce in ce mai mult.Cat poti tu. Si te-as sfatui dupa ce alergi sa bei un phar cu limonada.Grasimile ard mai repede!

| brunetteee a răspuns:

30 de min

| beautiful a răspuns:

30 min

| LoreEm a răspuns:

30 de min

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

30 de minute, dar poti sa alergi dimineata si seara, eu asa facbig grin

| Oxandero a răspuns:

Poti sa alergi toata viata...