| alexandru5678 a întrebat:

Salutare...

Doresc sa spun ca de aproximativ 3 zile mi-a crescut langa penis o bubita doar ca e cam mare si neagra cu ceva rosu... Si acum 2 zile una pe laterala penisului putin dedesubt, tot asa. Aia de 3 zile vad ca s-a spart sau cv si face o piele alba pe deasupra. Si am 15 ani, sunt virgin. Iar asta de 2 zile nu se sparge si e destul de mare si are si o inflatura. Stiti ce este si cum o pot trata. ROG MULTA MULTA SERIOZITATE. Multumesc.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Mergi urgent la un medic urolog, sa te consulte!
Dupa descriere, este vorba de o infectie care, daca o neglijezi, iti poate cauza foarte mari neplaceri.

| alexandru5678 explică (pentru Bula):

In cam cate zile sa ma duc. e ceva daca m-as duce sambata?

| Bula a răspuns (pentru alexandru5678):

Trebuia sa mergi deja!
Sambata nu stiu care medic gasesti sa te consulte. Cel mai bine ar fi sa te duci chiar azi sau cel mai tarziu maine la prima ora.
Pana atunci, daca nu ai medic urolog in apropiere, poti apela la oricare medic apropiat sa te consulte macar "la vedere", sa aprecieze starea ta.

| Anchelor a răspuns:

Ai Sida. happy