| anonim_4396 a întrebat:

Salut TPT am si eu o problema medicala de ceva timp aveam o bubita foare mica pe penis ca un neg iar acum vreo 4 zile m-am scarpinat la ea desi nu ma manca asa de prost.Peste o zi sau doua acea buba a crescut cam jumatate de centimetru si era alba cu rosu si umpluta parca cu un lichid alb.In seara asta buba s-a spart de la sine si a iesit ceva alb din ea repede am intrat in dus am spalat zona cu pricina iar acum a ramas ceva rosu ceva mai desunflata.Acum intrebarea este de unde aceasta buba? Precizez ca nu am facut sex niciodata iar buba la atingere intepa.Si acum mai inteapa dar mult mai putin.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| antimulte a răspuns:

Cel mai probabil a aparut datorita unei infectii in organism sau te-ai pricopsit cu vreo ciuperca, nu e nevoie de contact sexual pentru asta, se ia usor de pe maini.
Incearca cu niste spalaturi cu ceaiuri de musetel, daca persista si urmatoarele 2-3 zile, mergi la un doctor sau si la un farmacist si ti se va da un antibiotic, fie pastile fie unguent.