| VanHelsing a întrebat:

Salutare la toti, am si eu o intrebare, Poate cineva sa ma sfatuieasca, ajute cu un,, leac babesc" pentru tusa, adica. tushesc si elimin numai puroi, scuipat galben. din gat...as fi recunoscator cu panglica si raspuns folositor celor care ma pot ajuta cu un leac babesc BUN, eficient, sigur...

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| EvelineFgm55 a răspuns:

ce leac babesc oh go on Du-te la farmacie si ia-ti Sinupret. nu mai ai nici o problema
oh go on

1 răspuns:
| mariazet45 a răspuns:

De medic ai auzit?