| shine0 a întrebat:

Verisoara mea e mai timida si m-a rugat sa va intreb eu pe voi ceva: cum scapi de cosuri, rapid, sigur si daca se poate in mod natural, fara creme si tratamente costisitoare? Un fel de "leac babesc". Dau funtita. Mersi!

5 răspunsuri:
| ROB3RT89 a răspuns:

Eu am avut in perioada adolescentei aproximativ un an si ceva.Am incercat tot felul de produse, insa fara rezultat! Solutia mea a fost ceai de musetel, dar depinde si de organism...

| alex93_6985 a răspuns:

In primul rand citi ani are verisoara ta daca este trecuta de 17 18 trebuie sa faca sex

| Alexandra258 a răspuns:

În fiecare dimineață trebuie să te speli pe față cu un săpun potrivit pentru tenul tău (de preferat unul mai sensibil). În cazul în care "încearcă" să iasă un coș, NU îl atingi sub nicio formă. Dezinfectezi zona de impurități cu alcool medicinal, după care aplici unguent de gălbenele și îl lași să se usuce și să dispară singur.
Dacă ești fată și folosești fond de ten, ai grijă să te demachiezi în fiecare seară, folosind o loțiune tonică (recomand Tenapin) și un lapte demachiant nutritiv.
Baftă!

| alex93_6985 a răspuns (pentru Alexandra258):

Este naspa raspunsul ta nu la toate fetele le merg tratamentul asta

| Alexandra258 a răspuns (pentru alex93_6985):

Hei asta este raspunsul meu...Fiecare are o parere diferita adica tu il ai pe al tau iar eu pe al meu...Eu asa fac si scap de cosuri dar ma rog fiecare cu tenul lui..Peace