| Eron a întrebat:

Nu stiu daca s-a mai intamplat cuiva asa ceva, insa eu am o problema cand inghit si anume imi paraie ceva deasupra marului lui Adam, de fiecare data cand inghit.Nu ma doare, nu am afecteaza la mancat, insa nici placut nu e si ma tem sa nu degenereze in ceva grav. Daca aveti vreo banuiala, astept raspuns.Multumesc anticipat!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| despina01 a răspuns:

E posibil sa ai un chist eu am la ochi e ca un cos mai mare sub piele se scoate cu interventie chirurgicala eu urmeaza sa il scot peste cateva zile. atenti nu apasa consulta un medic inaine operatia nu lasa semne bafta sa speram ca nu ai nimic funda