| baiatulxboyx a întrebat:

Din pacate afara ploua sad si as fi vrut sa-mi fac turele zilnice de jogging. Azi am fost la fotbal 1 ora jumate cu mici pauze de 2-3 minute, dar am alergat pana nu am mai putut. Seara am mancat ceva usor, o ciorba, dar as fi vrut totusi sa fac si macar 5 ture de jogging. Ce as putea face? As putea sta acasa linistit? De mancat am avut grija ce am mancat azi, mananc oricum sanatos de obicei, fara dulciuri, rar dulciuri, fara fastfood, fara sucuri si m-am obisnuit asa... Sport am facut azi, clar macar 30 de minute, dar as fi vrut si jogging. Ce imi recomandati?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| măcheamăăăî a răspuns:

Stai linistita acum.Nu vezi cum e afara?
Daca vrei poti face fitness.
http://www.youtube.com/watch?v=TlDhhZicJL4&feature=related

Dai mai inainte la video asta ca fata asta are chef de vorba...