| anonim_1705 a întrebat:

Unde pot sa gasesc mai multe informatii despre comotie cerebrala? Am nevoie sa fac un porfofoliu, imi trebuie cu multe detalii, va rog mult! Dau funditawinking

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vrei informatii adevarate?

du-te in bibloteci sau librarii, nu lua de pe net ca iei prostii... esti la faculta? vrei sa te faci medic? frumoasa meserie si eu vreau love struck

Deci nu lua de pe net cas numa prostii
bafta sa ai si numai bine