| Marko556 a întrebat:

Salutare,voi ati mancat iepure salbatic, ce gust are carnea? Urmeaza sa merg la cineva si o zis ca face la ceaun

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| adryang78 a răspuns:

Are carnea un pic mai ațoasă, dar dacă e făcut la ceaun și persoana se pricepe, te lingi pe degete. big grin
Să ai poftă!

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Este mult mai gustoasa carnea de iepure daca-i facuta in cuptor cateva ore, dar intai trebuind sa fie fezandata carnea.

| mODIN a răspuns:

Mie personal nu-mi place textura, e ca de cauciuc

| ioana748 a răspuns:

Este destul de bun la gust.
Pofta buna.

| Dragobeta a răspuns:

Am mancat cand eram copil. E gustos.