| ItsMeUncleDolanOrDolanDuk a întrebat:

Ce gust are carnea de om? Adica eu mi-am mancat prietena si avea gust de ciuma. E ok? i-am dat si un Fiobilin inainte s-o mananc. Cica face bine la ten. Deci e bine?

8 răspunsuri:
| Pricked a răspuns:

Pe prietena ta ai luat-o de la un bordel?

| ItsMeUncleDolanOrDolanDuk explică (pentru Pricked):

Era beata. Toata lumea stie ca doar asa poti manca o fata...

| Pricked a răspuns (pentru ItsMeUncleDolanOrDolanDuk):

*goleşte a 5-a sticlă de Redd's*
Când sunt beată, mănânc idioţi. hâc

| Lαrisα a răspuns:

Are gust de pui.

| Fernando9Torres a răspuns:

Aproape la fel ca aia de porc.....sau daca vrei sa fii mai sigura, mananca o maimuta!

| HaLoGeNNN a răspuns:

Stai linistit acum totul e bine!

| FionaFlower12 a răspuns:

E ca aia de pui am citit pe un site de pe net. Pe bune chiar e ca ceea de pui. M-am documentat.

| NUAMR a răspuns:

Nu ca are ciuma.