| eamrle a întrebat:

Salutări prieteni, puteți să-mi spuneți care e problema că un om frumos la înfățișare a devenit nu chiar frumos. Deși nu fumează, nu bea alcool, se alimentează corect?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| TheRealFantasy a răspuns:

Ai considerat faptul ca se poate sa nu se mai ingrijeasca fizic?
Ras/barbierit, tuns, eu foloseam si o crema pentru puncte negre ca aveam in draci si nu imi explicam de unde, dupa ce nu am mai folosit-o mi-au reaparut si punctele negre si tenul gras. laughing
Dar vorba lui victor, poate e de la varsta, apar riduri.

Poate are o boala sau conditie aparuta nu de mult, cine stie...
Cauzele pot fi multe.

| Victor453 a răspuns:

Daca vorbesti despre tine, atunci pur si simplu cresti, ti se dezvolta hormonii si de aceea te schimbi la fata.Iar daca despre altcineva, de exemplu despre cine te place, inseamna ca pur si simplu ti s-au schimbat gusturile.