| whaynot7 a întrebat:

Salutari! problema mea suna cam asa, e 3 dimineata, nu pot sa dorm pentru ca o jumate de masea nu ma lasa...wtf?! simt ca innebunesc de durere! pastilele le-am terminat ca m-a luat durerea pe nepregatite, si nici usturoi nu mai am, dati-mi va rog o solutie, orice leac, daca nu de durere macar sa ma ia somnu'

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| BSwwatch a răspuns:

Acool,ceva tare!

| whaynot7 explică (pentru BSwwatch):

Doar alcool medicinal, dar e riscant!

6 răspunsuri:
| Daniel31 a răspuns:

Mergi la dentist, problema s-ar putea agrava!

| gabytza2013 a răspuns:

Mergi la dentist urgent! si daca pe moment nu te lasa cu pastile incearca sa o amortesti cu spirt

| whaynot7 explică:

Poblema e ca sunt elev, stau cu chirie, si in Iasi nu gasesc nici un cabinet care sa aiba contract cu casa de asigurari, doar asa imi permit sa o fac...

| loveforyou771 a răspuns:

Am patit la fel ca tine cand aveam 11 ani laughing rolling on the floor

| Maryna03 a răspuns:

Incearca sa mergi la dentist