| BRG a întrebat:

Sărut mîna ce părere ave ți despre fetele care stau pe tocuri înalte la servici și se mai descalță din cînd în cînd de pantofi, este bine? Vă mulțumesc pentru răspuns, și sper că nu î l veți considera ca fiind unul obscen. O zi frumoasă tuturor reprezentantelor sexului frumos.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| yoyodedeea a răspuns:

Mi se pare chiar okbig grin

dar daca trebuie sa se duca din birou in birou sa nu-si uite pantofiilaughing

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru yoyodedeea):

Dar de ce, tu îi uiți?rolling on the floor

6 răspunsuri:
| maya_7683 a răspuns:

Sa stai o zi intreaga pe tocuri poate fi destul de obositor, insa, ce sa-i faci.Frumusetea si eleganta cer uneori sacrificii.Eu cred ca din moment ce umbla pe tocuri e ok pentru ele, cu unele mici disconforturi.
Intrebarea ta mi-a adus in minte un banc.
Doi prieteni stateau de vb.La o oarecare distanta era o femeie. Unul din cei doi tipi ii zice celuilalt,, Hei, o vezi pe tipa de colo? Femeia aia sufera din credinta.
-Wow zice tipul celalat, din credinta... da cum asa?
-Pai uite asa, crede ca poate purta pantofi cu doua numere mai miciwinkinglaughing.
Adevarul este ca un pantof cu toc va da intodeauna o nota de eleganta tinutei, piciorulei si, automat femeiilaughing.
Intrebarea ta e una normala si nicidecum obscena.
O zi frumoasa si tie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu mai faceam asta! atata timp cand nu imi vedea nimeni picioarele sub birou, cand eram desculta, era totul ok! nu mi se pare ceva anormal, multe femei fac asta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da e foarte super

| AlxMihai a răspuns:

Salut incearca magazinul www.epantofi.ro/timberland.html, sunt foarte buni, eu de acolo mi-am cumparat, o zi buna!