| SaveTheNature a întrebat:

Se poate consuma echinaceea pe perioada >sarcinii?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Http://www.farmacie-naturista.ro/......verse/145/
sarcina usoara:x:x ce ne aduce barza?;;)

| SaveTheNature explică (pentru caramela):

Baietel.Ms mult!

| caramela a răspuns (pentru SaveTheNature):

Uiiiiiiiiiiiii\:d/ petrecere marelove strucklove struck mai ai mult?batting eyelashes

| TotLora a răspuns:

Doar doctorul ginecoloc si cel de familie iti pot raspunde, dupa ce iti faci analizele si mergi la ei cu rezultatele.

| MyObsession a răspuns:

Nu,nu e voie.
Or sa fie probleme pe perioada sarcinii, şi posibil copilul.
Deci, ce iese?hee hee

| drk a răspuns:

Nu e recomandat. Scrie si pe prospect.