| wannex01 a întrebat:

Se poate un consult ginecologic fara a avea 18 ani si fara a avea un parinte cu tine? SI un pret informativ, in Baia Mare as dori. Multumesc TPU!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| stelutzagry a răspuns:

Da se poate un consult ginecologic fara a avea 18 ani si fara a avea un parinte cu tine. eu sunt din constanta si un pret de pe aici este in jur de 150 lei consultatia. De aici incolo pretul ar putea creste depinde ce analize trebuie sa faci fata de problema pe care o ai. 150 lei consultatia este mai pe la cabinetele astea cunoscute, dar mai sunt si la 50 lei consultatia. trebuie sa te interesezi de un cabinet, un numar de telefon si suni si iti intrebi nelamuririle. multa sanatate :*