| Zveirest a întrebat:

Slaut, De vreo 3-4 zile ma tot chinuie o durere de spate in partea de jos dreapta. Durerile au inceput sa apara treptat si spre exemplu daca stau in fund normal durerea trece simtandu-se doar un pis daca ma misc revine imediat. Astazi dimineata am simtit un junghi puternic abia ridicandu'ma din pat. Vreun diagnostic?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Muntean_Cristian_1979 a răspuns:

Da te vindeci facă tot tipul ai cald la spate adică un sac de rafie îndoit in 2 pe lungime si il pui la spate tine cald

3 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Dreapta jos e un rinichi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate un inceput de scoliza dar poate trece cu tinctura de radacina untul pamantului razuit si bagat in palinca sau alcol si lasat la macerat 10 zile dupa care faci frectie cu el in fiecare zi seara inainte de culcare si un sac de nailon mare care au astia la paletii de ciment il speli sa fie curat si il impachetezi pe lung de 4 ori si il pui la mijloc dar sa ai pantaloni si o bluza de izmene in dinspensabile romanestii si sa pe lei cu ceva la spate

| Zveirest explică:

Si am uitat sa mentionez ca pe la sfarsitul zilei durerea mai dispare cat de cat.