| tHeLInCuBUS a întrebat:

Spuneti-mi si mie ceva pentru a face condtie fizica... daca exista ceva! am urgenta nevoi stiti ceva? astept urgent

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| EllyCORE a răspuns:

Singurul mod natural de a face conditie fizica e sportul...nu e nevoie sa faci de performanta. incearca sa gasesti sportul care te atrage cel mai mult si sa-l faci de placere. sper ca te-am ajutat happy

1 răspuns:
| tHeLInCuBUS explică:

Fac de un an jumate sport... dar am concurs si sunt in criza trebuie sa fac conditie fizica