| Marcelo a întrebat:

Spuneti-mi va rog daca crema (CELLTONE) pe baza de extract de melc este de folos? ca sa stiu pe ce dau bani

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| fluturas2 a răspuns:

Da aceasta crema este pe extract de melc si se foloseste riduri, pistruy, acnee.
Proprietatile curative ale gelului pe baza de extract de melc au fost descoperite in urma cu cativa ani la muncitorii din fcrescatoriile de specialitate ale caror maini se vindecau in mod miraculos. S-a constatat ca mainile lor erau incredibil de fine. Zgarieturile si taieturile dispareau, nu lasau in urma semne iar pielea parea intinerita.
Studiile au aratat ca melcul este unul dintre putinele animale capabile sa isi refaca tesuturile atunci cand acestea sunt afectate. Este capabil chiar sa isi reconstruiasca cochilia atunci cand aceasta se sparge.
Proprietatile curative unice ale gelului pe baza de extract de melci au fost sintetizate in acest produs extraordinar numit CELLTONE DE LUX, care inlatura cosurile si cicatricile, pistruii si ridurile, vindeca acneea si regenereaza pielea.

Comandati acum minunata crema regeneratoare CELLTONE DE LUX si nu veti mai avea nevoie de nici un alt produs de acest gen!

| BebeStrumf a răspuns:

Este de folos, m-am interesat si eu, si'am vazut ca e o crema naturista.Mai multe spune aici http://www.bestsellertv.ro/crema-celltone-p-145.html