| lumy4u a întrebat:

Stie cineva ceaiuri naturale, tratamente naturale pentru ulcer?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Azµre a răspuns:

Gălbenele, mentă, coada calului, dar tot tratamentul este baza, omeprazol, dar vezi ma ibine medicul înainte de toate.

4 răspunsuri:
| TheAce a răspuns:

Cei de la Fares au ceaiuri speciale pentru asa ceva.

| AlbaAura a răspuns:

Cel mai bine intra pe net.O sa gasesti toate informatiile necesare. Ceaiuri si plante medicinale folosite la tratarea ulcerului gastric.

Răspuns utilizator avertizat
| mirunik2you a răspuns:

Mama mea are ulcer si bea ceai de coada calului. Funda?