| puricel a întrebat:

Stie cineva exercitii pentru reducerea celulitei de pe solduri? multumesc!:*

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| NoChanceForUs a răspuns:

Exerciții...deci se dă variabila x din 4 cifre.Să se afle dacă suma primelor doo cifre este egală cu inversul sumei ultimelor două.Îți spun, astea slăbesc și neuronii, d-apoi șoldurile!

| irinutzaf a răspuns:

Da. banda si bicicleta. mult cardio. hidratare multa, apa 2l/zi, gatorade la sala. fara dulciuri, multe legume si multe fibre. tine minte astea! si gandeste-te mereu la celulita data viitoare cand mai vrei sa mananci o prajiturica. o sa te inveti, in cele din urma!