| adriana1991 a întrebat:

Stie cineva un gastroenterolog bun in Satu Mare?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Lola200228 a răspuns:

Buna. Și eu sunt din SATU Mare, sau ma rog, aproape de SATU Mare. Îți recomand totuși sa nu te lași pe mâinile medicilor de aici caci nu îți fac nimic. Eu merg in Cluj la un medic foarte bun. Dacă dorești îți dau numărul de telefon și adresa. Este o clinica privată dar sunt o echipa foarte buna.

| adriana1991 explică (pentru Lola200228):

Te rog da mi numarul lui