| anonim_4396 a întrebat:

Stiti vreo clinica pentru dependenti de jocuri de noroc mai ieftina?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
20 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Clinica pentru dependeti de jocuri de noroc? chiar nu am auzit de asa ceva

| IzvorulDeIntelepciune a răspuns:

Iti cumperi un lant si un lacat si o rogi pe maica-ta sa te lege de calorifer macar 3 luni de zile. Iti aduce de mancare si-ti da o plosca si gata, ai versiunea economica a unei clinici de reabilitare.

| anonim_4396 explică (pentru IzvorulDeIntelepciune):

Si tu ai iq-ul foarte mic la fel ca si Vi003.

| IzvorulDeIntelepciune a răspuns (pentru anonim_4396):

Saracu de mine sad

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da, acasa la tine. Spune-i lui taica-tau sa-si scoata cureaua de la pantaloni si, cu lovituri ferme, sa scoata praful din turul pantalonilor tai. Daca vei continua cu jocurile, roaga-l pe taica-tau sa repete figura, si tot asa, pana te lasi.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Se vede cat de mic ai iq-ul. Nu era pentru mine, persoana pe care vreau s-o tratez nu vrea sa fie tratata pentru ca nu crede ca are o problema. Voiam s-o duc cu forta si exista, dar na ....Trebuie sa existe si prosti pe lumea asta straight face.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Exista clinici*

| xBlackB0y a răspuns (pentru anonim_4396):

Poate or exista... dar nu stiu cat la %, si nu am auzit de clinici pentru dependenti.

| anonim_4396 explică (pentru xBlackB0y):

Sunt clinici pentru dependenti, nu conteaza natura dependentei.

| ViseleSmulgGratii a răspuns (pentru anonim_4396):

Foloseste-ti ba IQ-ul si scapa de dependenta.

| anonim_4396 explică (pentru ViseleSmulgGratii):

Esti prost raau! NU EU SUNT DEPENDENTA! Eu sunt chiar o persoana foarte zgarcita si strang banii si oricum eu nu am varsta necesara pentru a intra intr-un cazino. E vorba despre o ruda, dar ce sa-ti cerstraight face.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

...si prostul ala esti tu! Cum sa existe "clinica pentru dependenti de jocuri de noroc mai ieftina"? Tu vezi ce-ai scris? Pune-ti ochelari de cal! Nici in Bucuresti nu exista un astfel de loc. Exista, poate, in capul tau ala sec! Daca chiar vrei sa-i faci un bine acelei persoane, du-o la un psiholog pentru consiliere.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Esti mai prost decat prevede legea. http://www.psymotion.ro/content/dependente-jocuri-de-noroc
Altadata sa nu mai vorbesti daca habar n-ai despre acel subiect :*

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Cap patrat, atunci la ce mai pui intrebarea? Daca le stii pe toate, de ce te agiti? Genul acesta de terapie il face un psiholog. Invata sa citesti, ca de scris, se vede ca esti la nivelul clasei intai!

| ViseleSmulgGratii a răspuns:

Stiu 5 cu cate 7 angajati fiecare.

| anonim_4396 explică (pentru ViseleSmulgGratii):

Buna gluma. N-o mai face. al 4-lea cu iq scazut... straight face

| alexmihay92 a răspuns:

Nu exista asa ceva si daca ti ar spune cineva ca exista acela ar fi un excroc car ar vrea doar banii tai.Depinde doar de vointa ta si iti recomand din proprie experienta sa nu mai porti banii mai multi la tine ca oricand poti trece pe langa o sala de jocuri si sa iti faca cu ochiul.

| anonim_4396 explică (pentru alexmihay92):

Altul cu un iq mic laughing). Exista la Bucuresti, dar e foarte scumpa. Vezi raspunsul pe care i l-am dat lui Vi003. O TARA PLINA DE PROSTI DIN CATE OBSERV!

| xBlackB0y a răspuns:

Nu cred ca poti fi tratat de o clinica, ar trebui t sa ai vointa si sa te lasi.

| anonim_4396 explică (pentru xBlackB0y):

Stii cum se zice ca atunci cand esti nebun nu stii ca esti nebun. Deci trebuie sa duc acea persoana in camasa de forta undeva. Si am vazut ca are sanse de tratare de 80-90%.