| Sawarekh a întrebat:

Stiu ca o sa radeti dar chiar intreb pe bune.

Cum se face o clisma, ce trebuie sa-mi cumpar?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
Bula
| Bula a răspuns:

Clisma se poate cumpara de la farmacie sau drgherie.
Folosirea clismei, insa, necesita o pregatire medicala minima in domeniu, fiindca folosirea gresita poate cauza grave vatamari pacientului!