| anonim_4396 a întrebat:

Salut.sa nu radeti. vreau sa va intreb ceva.in 2 zile o sa imi cumpar wireless trebuie sa ii chem pe cei de la internet sa mi-l monteze?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Multi spun ca e usor si sa ti-l montezi tu.Parerea mea e ca sa chemi pe cineva care stie, sa vezi cum face el si abia apoi stii si tu.La wireless ca si incalculator trebuie facute niste setari.Nu e chiar asa de usor daca nu ai mai facut asta.Cei ce zic ca in nu stiu cate minute au reusit, se dau doar mari. Cheama pe cineva. sfatul meu.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Cel mai bine asa. multumesc.

6 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

1. Ai gresit categoria.
2. Nu. Ai instructiuni in ghuidul venit odata cu router-ul. Daca nu te descruci intreaba la tehologie.

| titi14 a răspuns:

De preferat ar fi sa ii chemi pe ei sa nu faci vreo gafa! Sau cel putin sa iti arate cum!

| DarkOrbitMoon a răspuns:

Nu,te vei descurca.Nu ai ce sa gresesti, e floare la ureche.

| SweetLolipop a răspuns:

Nu,odata ce iti cumperi router, el vine cu intructiuni de folosire.o sa trebuiasca sa il instalezi pe calculator si dupa sa il formatezi. oticum vine cu instructiuni.eu de curand mi-am luat si mi-a luat 10 min sa-l fac sa mearga.bafta!

| DaianaSweeT a răspuns:

Poti si tu de acasa sa ti-l montezi