| 4b a întrebat:

Sufar de vreo boala ceva, daca mi se tot roseste fata-ul ca racul atunci cand am emotii?crying

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| tosevmarcel a răspuns:

Boala ta se numeste eriderm pudic se trateaza cu timpu, oamenii emotivi au aceasta boala, remediu scapa de complexe

5 răspunsuri:
mira
| mira a răspuns:

Nu este o boala, ci o sensibilitate generata de bunul simt.Cu timpul, pe masura ce castigi experienta si incredere in tine, scapi de aceasta exteriorizare a emotiei.

| Bacteriuță a răspuns:

Daca ai emotii, nu. daca e asa, deodata, atunci da, e foarte posibil.

Răspuns utilizator avertizat
| Eva9610 a răspuns:

Nulaughing...Si mie mi se intampla, nu esti singurawinking

| PTROApetition a răspuns:

Nu, laughing si mie mi se intampla la fel.