| ady960 a întrebat:

Sunt bune suplimente naturiste de la calivita?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| viavo a răspuns:

Tot ce are nevoie corpul tau gasesti in hrana. Nu cheltuii banii degeaba. Eri ce surplus de vitamine sau minerale, etc le elimini prin urina. Daca doctorul iti recomanda, atunci da, inseamna ca ai o deficienta, dar alt fel nu merita.

1 răspuns:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Chiar astazi am vazut o emisiune cu Dr. Irinel popescu care spunea ca suplimentele sunt bani dati in vant.