| DrLolo a întrebat:

Care sunt cele mai bune suplimente?

Răspuns Câştigător
| catanavip a răspuns:

Cele pe baza de zer

| Cosmin86 a răspuns (pentru catanavip):

Serios? esti doar un copil mic care isi da si el cu parerea, nu?

| SiLaS a răspuns (pentru catanavip):

Cel mai prost raspuns care este pe langa intrebare,

7 răspunsuri:
| SiLaS a răspuns:

Depinde care este scopul tau, daca vrei masa musculara sunt un anumit tip de suplimente, daca vrei sa slabesti iar sunt alte tipuri de suplimente intelegi? Daca specifici si categoria atunci raspunsul ar fi mai simplu.

| catanavip a răspuns (pentru SiLaS):

Facand o medie toata lumea stie ca cele mai bune suplimente proteice sunt cele la baza de zer. Intrebarea a fost pe ansamblu la fel si raspunsul.

| SiLaS a răspuns (pentru catanavip):

O intrebare foarte prost formulata, asta nu inseamna ca trebuie sa dai apa la moara, altfel nu va intelege nimic.

| DrLolo explică (pentru SiLaS):

Ma intereseaza proteinele oebtru cresterea in masa musculara ma intereseaza care sunt si de la ce firma

| SiLaS a răspuns (pentru DrLolo):

Proteine sunt doar pentru masa musculara,nu pentru altceva,dar pentru masa musculara exista mai multe tipuri de suplimente, gainere, amino, creatina etc. Daca tu esti sigur ca te intereseaza doar suplimentele proteice atunci cele mai bune ar fi BSN Syntha-6, ON Whey Gold si Muscletech Nitro-Tech.