| Shut a întrebat:

Sunt foarte obosit chiar daca dorm noaptea 9 ore, nu fac nimic complicat. Chiar si dupa ce stau linistit un week-end intreg, lunea sunt obosit. Ce poate sa fie?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Ben. a răspuns:

Poate sa fie depresie sau o cadere hepatica.

2 răspunsuri:
| nicky a răspuns:

Poate ar fi bine sa-ti faci niste investigatii. Cauzele pot fi multe: astenie de primavara, lipsa de vitamine, alimentatie nesanatoasa, de la tiroida, etc. Cred ca ti-ar prinde bine un concediu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut! si eu am trecut prin aceeasi stare si in primul rand trebuie sa-ti schimbi modul de a vedea lucrurile, sa faci lucruri care iti fac placere, sa iesi din cotidian. eu am inceput sa beau mai multa apa, sa mananc mai multe salate si numai carne de pui si peste si sa fac sport. mult succes!