| Hundrea a întrebat:

Dc nu pot sa dorm noaptea,dorm greu,si inainte sa dorm sunt obosit, am 14 ani,

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă stai până târziu la TV asta poate fi un motiv.Probabil că nu ai dormit normal în ultimul timp. Timpul de somn la varsta de 14 ani este de 8-10 ore pe noapte, vezi aici scinews.ro/wp-content/uploads/2015/02/necesar-de-ore-de-somn.jpg.Dormi un pic mai mult.Succeswinking

Răspuns utilizator avertizat
| Sidonia20 a răspuns:

Si eu pățesc la fel că ține și am și eu tot 14ani e o perioada mai așa suntem sper adolescenta și e normal eu adorm greu că am tot felul de gânduri.
Gândește-te la ceva frumos și vei vedea că vei putea sa dormi