| XDarkAngel a întrebat:

Sunt intr-o depresie si vreau sa ma ajutati TPU! nu am niciun chef de viata tot ce vreau e sa-mi plang de mila si nu ma pot opri din plans! ma simt atat de jalnica si de patetica ca abia pot sa merg pana la baie. cum sa ma inveselesc? ce sa fac? spuneti-mi o comedie sau ceva, sa nu solicite prea mult efort va rog, ajutati-ma! dau funda! multumesc pentru ca ati citit pana la capat. si nici macar netu nu-mi merge si simt ca mor. o sa innebunesc daca nu fac ceva! scuze categoria

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| xCatastrophe a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=yDcCoHxXevA
Ia incearca sa asculti melodia asta.;)

7 răspunsuri:
| jadir a răspuns:

Www.axyy-filme.com tocmai ce a bagat doua comedii bune, ma refer la primele 2, cat despre starile tale nu stiu ce sa-ti spun ia niste MagneB6, Calciu,Spirulina fa-ti ceai de Tei sau valeriana, incerca sa nu te mai gandesti la toate prostiile care nu`ti fac bine, insa sfatu meu e sa treci pe la un psiholog.

| xCatastrophe a răspuns:

So what`?laughing[Voltaj-Si ce, am uitat sa mentionez asta]

| ZvT a răspuns:

Iesi la o plimbare.

| jerrygabrielle a răspuns:

Pai ce s-a intamplat de te simti asa? Totul vine de la tine de la creier.Daca esti suparata si simti ca nu ai chef de nimic asta se inrautateste. gen forta atractiei universalelaughing. Daca tu vrei cu adevarat sa nu mai fii deprimata atunci nu mai fi... Daca iti plac comediile lui Ice Cube poti incerca Friday care este din 3 filmebig grin

| madalinna a răspuns:

sad Nici eu nu ma simt prea bine. Inainte ce lucruri te inveseleau? Eu am o carte mai funny, citesc din ea. Sau desenez. Sau ascult muzica. Poate ai si tu un hobby.
Nu stiu daca ce am scris te va ajuta, dar sper sa te faci bine, sa-ti revii!
:hug:

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

NU-ti trebuiesc comedii. Incearca sa meditezi si sa REtraiesti momentele care au favorizat starea asta. Mai gandeste-te ca ai 30 ani, esti mama si maine trebuie sa pleci la servici. Apoi compara cu multe alte femei care duc o viata mai grea decat a ta si, in final, gandeste-te cat de norocoasa esti ca ai putut sa REtraiesti acele amintiri si ca din asta ti-ai dat seama ce anume a condus la starea asta.
Ai puterea. Succes!

| beebyy a răspuns:

Cel mai bine e sa vorbesti cu cineva care poate sa te inteleaga, sa te descarci...ca sa te simti mai bine...